LZS Racławiczki - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Kraj pochodzenia odwiedzających stronę

Heniek

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

6.Kolejka: LZS Racławiczki - ULKS Orzeł Źlinice 2-6 (0-2)

• autor: LZS Racławiczki, 2017-09-06 12:09

Najsłabszy mecz w sezonie

nowa-galeria-6659477.jpg nowa-galeria-6659478.jpg nowa-galeria-6659479.jpg

Źródło: http://orzel-zlinice.pl/news/article/lzs-raclawiczki-orzel-zlinice-2-6-0-2-liga-okregowa

Po kapitalnym meczu przywozimy cenne 3 punkty z ciężkiego terenu drużyny z Racławiczek. Na prowadzenie wychodzimy w 15 minucie gdy rewelacyjne dośrodkowanie Tomka Koca strzałem ... klatką piersiową na bramkę zamienia Cisse. Druga bramka pada po strzale samobójczym w czym duża zasługa Kryvoruchyshaka który zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne po którym stoper miejscowych pakuję piłkę do własnej bramki. To co działo się w drugiej połowie jest jedną z najlepszych 45 minut w ostatnich sezonach Orła. Gdy w 50 minucie po kontrowersyjnej drugiej żółtej kartce boisko musiał opuścić grający świetne zawody Kalabay nasi kibice mogli drżeć o końcowy rezultat. Do akcji wkroczył jednak niezawodny Mademba Cisse i po błędzie bramkarza z najbliższej odległości pakuję piłkę do bramki. Niestety chwila nieuwagi i goście zdobywają kontaktową bramkę. To co wydarzyło się kilka sekund póżniej przejdzie do historii Naszego Klubu jak i całej ligi !!!. Piłka ustawiona po stracie bramki na środku boiska....NA BEZPOŚREDNIE UDERZENIE Z POŁOWY BOISKA DECYDUJE SIĘ CISSE I PIŁKA LĄDUJE W SAMYM OKIENKU BRAMKI GOSPODARZY !!! Bramka stadiony świata i tym samym 8 bramka Naszego fenomenalnego napastnika w ciągu 200 minut !!! Nasza drużyna mimo osłabienia grała niesamowicie, kolejne 2 bramki zdobył Paweł Grabowski po idealnych asystach najpierw Mateusza Błazego a następnie Dmytro Kryvoruchyshaka !!! Nawet bramka stracona w samej końcówce nie przekreśla znakomitego meczu podopiecznych Tomasza Copika. W bramce pewnie bronił Lokaj, " kolejna " para stoperów Kalabay - Dworak wspomagana na bokach przez Darka Plitzke i Andrzeja Grunda zagrała bardzo dobrze !!! W środku pola ogrom pracy wykonali kapitan Jakub Malinowski i Dmytro Kryvoruchyshak znakomicie prowadząc naszą grę. Boczne sektory kolejny mecz stanowiły o sile naszej drużyny a Paweł Grabowski i Mateusz Błazy rozegrali świetne zawody !!! Bardzo dobry występ zaliczył Tomek Koc zaliczając asystę meczu a Djibril Mademba Cisse w takiej dyspozycji powinien być rozchwytywany przez kluby z wyższych lig !!! Gratulację dla Trenera i całej drużyny za niezapomniane emocję !!!! (http://orzel-zlinice.pl)

(http://orzel-zlinice.pl)

autor: ~roberto 2017-09-17 17:55:13

avatar jaki wynik

autor: ~anonim 2017-09-17 18:24:30

avatar 6:2 w dupe beznadzieja

autor: ~kibic 2017-09-17 21:56:41

avatar no zaszalali my

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LZS Orzeł BraniceLZS Racławiczki
LZS Orzeł Branice 1:0 LZS Racławiczki