Aktualności

12.Kolejka: UKS Karnków - LZS Racławiczki 2-3 (2-2)

• autor: LZS Racławiczki, 2016-11-10 11:40

Trzecie zwycięstwo z rzędu

Pierwsza połowa pod nasze dyktando. Już W 3min. Marceli Kynel daje nam prowadzenie 0-1. Mimo kolejnych dogodnych sytuacji, to gospodarze w 20min. doprowadzają do remisu po dziwnej bramce z rzutu rożnego. Na odpowiedź naszej drużyny nie trzeba było długo czekać, bo 5min. później Michał Szulc pięknym strzałem zza pola karnego w samo okienko zdobywa bramkę na 1-2. W 37min. po ładnej akcji naszej drużyny powinno być 1-3, ale Adrian Ochmański trafia tylko w słupek, zawodnicy Karnkowa przejmują piłkę i wyprowadzają kontr atak, po którym piłka trafia do naszej bramki i jest 2-2. Zamiast na przerwę schodzić z dwubramkową przewagą, jest tylko remis.

W 2 połowie obraz gry się zmienił i obie drużyny stwarzały sobie znakomite sytuacje bramkowe. Ale z jednej jak i drugiej strony nawet 100% akcje nie znajdowały drogi do bramki. W 78min. Kamil Ułan z rzutu wolnego pakuje piłkę do bramki i prowadzimy 2-3. W końcówce nasza drużyna mogła jeszcze zwiększyć wynik, ale do ostatniego gwizdka sędziego nic się nie zmienia.