1.Kolejka: Po-Ra-Wie II Większyce - LZS Racławiczki 3-0...

• autor: LZS Racławiczki, 2016-08-19 10:25
1.Kolejka: Po-Ra-Wie II Większyce - LZS Racławiczki 3-0 (1-0)

Nieudana inauguracja sezonu

Mecz u beniaminka wzmocnionego zawodnikami z 4 ligi można zaliczyć do nieudanych. Gospodarze od pierwszych minut ruszyli do ataku, spychając nas do obrony. Mateusz Bachem kilka razy tego dnia ratował nas przed utratą bramki. Niestety około 20min. po samobójczej bramce Romana Hejny drużyna z Większyc wychodzi na prowadzenie. Od tego momentu nasi zawodnicy się budzą i gra jest bardziej otwarta, drużyny stwarzają sobie dobre okazje do strzelenia bramki, ale obaj bramkarze popisywali się świetnymi paradami. Najbliżej zdobycie gola dającego remis był dwukrotnie Michał Szulc. W 38min. środkowy obrońca gospodarzy będąc ostatnim zawodnikiem fauluje wychodzącego sam na sam Tomasza Żurka, za co zostaje ukarany czerwoną kartką. Do przerwy wynik nie ulega zmianie.

Po zmianie stron nasza drużyna grając z jednym zawodnikiem więcej ruszyła do ataku, niestety bramkarz miejscowych wszystko bronił, a raz wyręczył go słupek. W 70min. Większyce sprytnie wykonują rzut wolny i podwyższają wynik na 2-0. My otwieramy się jeszcze bardziej i w końcowych minutach zostajemy skontrowani i gospodarze ustalają końcowy wynik na 3-0. Zasłużenie wygrała lepsza drużyna tego dnia, ale na pewno należała nam się bramka.