20.Kolejka: LZS Racławiczki - GKS PIOMAR Tarnów Op....

• autor: LZS Racławiczki, 2016-04-12 10:12
20.Kolejka: LZS Racławiczki - GKS PIOMAR Tarnów Op. Przywory 4-3 (3-0)

Mimo wysokiego prowadzenia nerwowa końcówka

W całym meczu przeważała nasza drużyna i stwarzała sobie groźniejsze sytuacje niż goście. W 9min. po świetnym zagraniu Tomasza Żurka, Wojciech Dzięcioł przebiega kilkanaście metrów z piłką i będąc sam na sam z bramkarzem podcinką zdobywa prowadzenie 1-0. W 25min. po szybko wykonanym wrzucie z autu piłkę w polu karnym z obrotem przyjmuje Żurek i decyduje się od razu na strzał, który ląduje w bramce i jest 2-0. Po rozpoczęciu z środka przez gości piłkę odbiera przeciwnikowi chyba najlepszy obok Żurka zawodnik w tym meczu - Michał Szulc i rajdem od połowy boiska kończy indywidualną akcję bramką na 3-0. Tym wynikiem kończy się pierwsza połowa.

Na początku drugiej połowy dobić przeciwnika mógł Damian Stolarczyk, niestety nie wykorzystuje dwóch setek. Około 60min. złe ustawienie w naszej defensywie i po rzucie wolnym piłka wpada pod nogi niepilnowanego napastnika przyjezdnych, który strzela bramkę na 3-1. Na domiar złego chwilę później rzut karny dla gości, którzy zdobywają kontaktową bramkę na 3-2. W 75min. podobną sytuację do tej z pierwszej połowy Szulca ma Stolarczyk, ale tym razem bramkarz z trudem paruje piłkę na rzut rożny. W 81min. błąd przy wyjściu do piłki Mateusza Bachema i napastnik gości kieruje piłkę do pustej bramki na 3-3. Na szczęście nasi zawodnicy nie załamali się tym obrotem sprawy i do końca nacierali na bramkę przyjezdnych, czym zostali nagrodzeni w samej końcówce meczu. W polu karnym dobrze przepchał się Żurek i wyłożył piłkę na 13m do Stolarczyka, który w końcu się przełamał i zdobył decydującą bramkę na 4-3. Po koszmarze z drugiej połowy wygrywam zasłużenie 4-3 i kolejne 3pkt wędrują na nasze konto.