15.Kolejka: LZS Racławiczki - LKS Jedność Rozmierka 3-5...

• autor: LZS Racławiczki, 2015-11-30 10:08
15.Kolejka: LZS Racławiczki - LKS Jedność Rozmierka 3-5 (3-2)

Mecz nie kończy się w 15 minucie

Dobrze rozpoczęliśmy mecz, już w 5min. po błędzie bramkarza gola na 1-0 zdobywa Beniamin Goreczka. 10min. później ten sam zawodnik podwyższa na 2-0. Zawodnicy już chyba myśleli, że po meczu i kwestią jest tylko jak wysoko wygramy. Niestety dwa błędy w obronie i po 30min. jest 2-2. Nasi zawodnicy do przerwy wypracowali sobie jeszcze kilka sytuacji, ale tylko jedna została wykorzystana przez Tomasza Żurka i po pierwszej połowie wygrywamy 3-2.

Po zmianie stron inicjatywę na boisku przejmują goście, a my z niewiadomych przyczyn gramy chyba najsłabsze 45min. w tej rundzie. Zawodnicy z Rozmierki, w krótkich odstępach czasu zdobywają 3 bramki i wychodzą na prowadzenie 5-3. My w drugiej części spotkania tylko raz poważnie zagrażamy bramce przeciwnika, ale dobry strzał Piotra Niewiadomskiego broni bramkarz przyjezdnych. I jak się zapowiadała po pierwszych minutach pewna wygrana, tak po 90min. przegrywamy 5-3.

Filmik z meczu:

• Komentarzy [15]
  • czytano: [1612]

autor: ~kibic 2015-11-21 12:15:06

avatar Chłopaki liczę na następny dobry mecz i 3pkt.....i będzie naprawde nieżle.....zagrajcie jak w pierwszej połowie tydzień temu a napewno wygracie...pozdrawiam

autor: ~anonim 2015-11-22 15:36:42

avatar Brawo panowie zagraliscie na miarę swojej formy a i zmiany trafione w punkt

autor: ~roberto 2015-11-22 18:04:57

avatar jaki wynik

autor: ~anonim 2015-11-22 18:10:49

avatar 5:2 w dupe daliscie ciała po całości

autor: ~joj 2015-11-22 18:26:37

avatar jak mozna raz byc kibicem a raz nie ???
kobyl czy ejdus to jes zalamka obrażać swoich zawodnikow . co wy zescie grali i gdzie????
kobyl gdzie ty grales bo nie pamietam a masz czelność ludzi obrażać

autor: ~Kibic:) 2015-11-22 19:23:04

avatar No mecz nie nalezal do tych lepszych no ale coz kazdy mecz z rywalem jest inny raz na plus raz na minus dzieki calej druzynie do zobaczenia w marcu bede jak zawsze z wami pozdro

autor: ~do anonim 2015-11-22 19:33:19

avatar na jakim byles meczu jak wynik byl 5-2 ??????

autor: ~roberto 2015-11-22 22:00:52

avatar podajcie wynik prosze

autor: ~miras 2015-11-23 12:47:39

avatar 3:5

autor: ~toudy 2015-11-23 18:36:52

avatar przegrali my 3-5 , a tak dobrze sie zaczeło, no coz taka piłka, jak zesmy przegrywali w Jemielnicy 5-1 i zremisowalismy to pyski sie śmiały .teraz poszło gorzej to mozna sie było nasłuchac co od niektórych kibicow.WSTYD , Nawet trenera zwolnic , wstyd panie Stefan J. Komus sie niepodoba to wdomu niech zostanie. pozdrawiam caly lzs i prawdziwych kibiców

autor: ~heniek ap 2015-11-23 20:44:27

avatar tak jak ostatnio i tym razem trener dokonał dobrych zmian a co do drużyny to nie był ich dzień ps dzięki za jesień na wiosnę będzie trochę lepiej i to przecież wystarczy na swoje możliwości jest bardzo dobrze

autor: helfajer 2015-11-26 11:37:10

Profil helfajer w Futbolowo Nie ma co ukrywać, że punktacja drużyn w tabeli od miejsca 13 do 7 jest bardzo wyrównana. Każdy mecz i każde 3 punkty są bardzo ważne. Były one także ważne dla Racławiczek w ostatnim meczu, którego jednak ni udało się wygrać. Ale mówi się trudno, nie teraz to innym razem.

Co do kibiców, którzy podczas meczu chcieli zwolnić trenera . Po prostu szkoda słów! To trochę tak jak podczas meczów reprezentacji Polski, kiedy po przegranych meczach wszyscy zmieniliby trenera, a najlepiej cały PZPN. Trener jest od trenowania, a od grania są zawodnicy. I takie wykrzykiwanie naszych kibiców, świadczy jedynie o ich samych (mam tu oczywiście na myśli osoby wykrzykujące w/w słowa, a nie wszystkich kibiców. Bo są i tacy, którzy mimo porażek zawsze będą za drużyną).

autor: helfajer 2015-11-26 11:37:43

Profil helfajer w Futbolowo Za rundę jesienną, w kolejnym sezonie Klasy Okręgowej należy się wielkie DZIĘKUJEMY. Bo warto dziękować za emocje podczas meczów, za strzelone gole i za całą atmosferę na boisku i trybunach.

Koniec i kropka :)

autor: ~anonim 2015-11-29 01:08:35

avatar brawo chlopaki za obrone druzyny i trenera macie racje kolejny dobry sezon gratuluje pierdolic frajerow i nie przejmowac sie

autor: ~kibol 2015-12-22 17:56:28

avatar kto ryczal na swoich to ja wiem ze achim z przechodu a enajs go opierdalal ze ryczy na swoich a nie kobyl a achim mowil ze nie umia grac to niech on pokaze