11.Kolejka: LZS Racławiczki - KKS Sudety Burgrabice 6-2...

• autor: LZS Racławiczki, 2015-10-29 09:39
11.Kolejka: LZS Racławiczki - KKS Sudety Burgrabice 6-2 (3-1)

Pewna wygrana i hat-trick Ułana

Mecz od początku do końca pod naszą kontrolą. Wynik spotkania otworzył Kamil Ułan, który w 5min. z ostrego kąta wpakował piłkę pod poprzeczkę na 1-0. W 15min. Piotr Niewiadomski zakłada siatkę bramkarzowi gości i podwyższa na 2-0. Około 30min. nikt nie przeszkadza zawodnikowi Burgrabic, który przebiega z piłką kilkanaście metrów, podaje dokładnie do swojego kolegi i ten strzela bramkę kontaktowa na 2-1. Dwie dogodne sytuacje marnują Tomasz Żurek i Wojciech Dzięcioł, w których dobrze reaguje bramkarz gości. W ostatniej minucie pierwszej połowy przeprowadzamy szybki kontratak i tzw. bramkę do szatni zdobywa Rafał Niespodziński - 3-1.

Na początku 2 połowy mamy szczęście kiedy to po rzucie rożnym ratuje nas poprzeczka. Po zmianie stron znowu pierwszy na listę strzelców wpisuje się Kamil Ułan, który po wrzutce Niewiadomskiego podwyższa na 4-1. W 62min. precyzyjnym strzałem z 18m popisuje się nasz najlepszy snajper Tomasz Żurek i jest 5-1. W 67min. po chyba najlepszej akcji w meczu piłkę w uliczkę między obrońcami zagrywa Niespodziński i swojego hat-tricka w tym meczu kompletuje Ułan, prowadzimy już 6-1. Bramkę meczu, jak nie sezonu mógł zdobyć Beniamin Goreczka, ale jego strzał ląduje na poprzeczce (od 11:10min. na filmiku). Około 76min. podczas przerwy w grze dwie żółte kartki i w sumie czerwoną otrzymał zawodnik Burgrabic, obie za niesportowe zachowanie i goście kończą mecz w 10. Dobre okazje na podwyższenie wyniku marnowali jeszcze Kamil Ułan, Mateusz Kicler i Beniamin Goreczka. W końcówce meczu, w środkowej strefie boiska nasz pomocnik gubi piłkę i goście po kontrze ustalają wynik na 6-2.