LZS Racławiczki - strona nieoficjalna

Moszna Zamek

29.05.2016 LZS Lisięcice - LZS Racławiczki 3-1 (1-0)
Ładowanie...

Kraj pochodzenia odwiedzających stronę

Heniek

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

9.Kolejka: LZS Racławiczki - KS Krapkowice 2-3 (1-1)

• autor: LZS Racławiczki, 2015-10-14 10:28

Lepsi od lidera, ale bez punktów

nowa-galeria-6291080.jpg nowa-galeria-6291081.jpg nowa-galeria-6291082.jpg

Początek meczu należał dla gości. W 10min. zawodnik Krapkowic strzałem z dystansu nie daje szans naszemu bramkarzowi i przegrywamy 0-1. Chwilę później goście mają jeszcze okazję na podwyższenie wyniku, ale zagrana piłka wzdłuż 5m nie trafia do żadnego z ich zawodników. Od tego momentu coraz lepiej wchodzimy w mecz i to my stwarzamy sobie więcej dogodnych sytuacji. Niestety tak jak w innych meczach brakuje wykończenia. W 39min. po pressingu w okolicach pola karnego Krapkowic zdobywamy piłkę i Tomasz Żurek strzałem z 11m wyrównuje wynik meczu na 1-1, do przerwy nic się już nie zmienia.

Po zmianie stron nadal my jesteśmy bliżej zdobycia bramki. Niestety w 66min. rzut wolny dla gości, źle ustawiamy się w polu karnym i piłkę dostaje niepilnowany przeciwnik, który z 5m pakuje ją do bramki 1-2. W odpowiedzi bliski wyrównania był Tomasz Żurek, ale trafił prosto w dobrze wychodzącego bramkarza. Około 80min. Krapkowice podwyższają na 1-3, tym razem nasz zawodnik po pressingu traci piłkę przed polem karnym i przeciwnik wychodzi sam na sam z naszym bramkarzem. 5min. później dalekie wybicie piłki przez Mateusza Bachema, po nieporozumieniu stoperów gości piłka dochodzi do Żurka, który zakładając siatkę bramkarzowi zdobywa bramkę kontaktowa na 2-3. Do ostatnich sekund meczu walczymy, żeby doprowadzić do remisu. Niestety wynik nie ulega już zmianie. Po jednym z lepszych meczy w tym sezonie przegrywamy niezasłużenie z liderem z Krapkowic 2-3.

Filmik z meczu:

Juniorzy:

LZS Pogoń Wojnowice - LZS Racławiczki 0-3 walkower

Strzelcy bramek: brak.

Trampkarze:

LZS Racławiczki - MKS Sparta Pogoń Prudnik 0-9 (0-4)

Strzelcy bramek: brak.

autor: ~obiektywny 2015-10-09 12:55:09

avatar Raczej nie mamy szans z Unią...są zdecydowanym faworytem,tylko zaangażowaniem,ambicją i walką możemy się przeciwstawić Krapkowicom.....oby nie było wysokiej przegranej,walczcie chłopaki bo potraficie co pokazaliście z Prudnikiem w pucharze...a może będzie mała sensacja....powodzenia pany..

autor: ~K i b i c :) 2015-10-10 17:15:45

avatar Mimo przegranej chlopaki pokazaliscie dzis walke na boisku druzyna przeciwna musi przyznac ze lekko im nie bylo wygrac tego meczu..pozdrawiam

autor: ~kibic101 2015-10-10 19:48:19

avatar zgadzam sie z opinia poprzednika, tanio skóry nie sprzedaliscie. gra wyrównana,zabrakło tak niewiele.brawa za walke

autor: ~stały kibic 2015-10-10 21:17:12

avatar mecz był super szkoda zmarnowanych okazji ale tak to już jest jedni atakują a inni strzelają- mogę śmiało powiedzieć że drużyna z Racławiczek zagrała dziś super mecz (nie wiem dlaczego dobrze grają z mocnymi).
w sprawie tych betonów musicie coś zrobić - widzieliście dziś do tragedii dużo nie brakowało . Najtańszy sposób to chyba wkopać opony - to tylko taka moja sugestia.

autor: ~jola 2015-10-13 11:27:45

avatar zagrajcie taki mecz na kiertz a beda 3 punkty my kibice bedziemy z wami

autor: ~rajmunf 2015-10-15 20:33:07

avatar mecz był naprawde super w waszym wykonaniu ale te betony to katastrofa nie czekajcie na poważną tragedię

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LZS Orzeł BraniceLZS Racławiczki
LZS Orzeł Branice 1:0 LZS Racławiczki