2.Kolejka: LZS Racławiczki - Naprzód Ujazd-Niezdrowice 1-1...

• autor: LZS Racławiczki, 2015-08-24 09:18
2.Kolejka: LZS Racławiczki - Naprzód Ujazd-Niezdrowice 1-1 (0-0)

Mecz niewykorzystanych sytuacji

W drugiej kolejce nasza drużyna podzieliła się punktami z Niezdrowicami. W tym meczu mieliśmy dużo sytuacji do zdobycia gola, ale bramka gości była jakby zaczarowana. Najlepsze okazje mieli po 2x Paweł Sendecki, Michał Szulc i Tomasz Żurek, ale zawsze z obronną ręką z tych sytuacji wychodził bramkarz przyjezdnych.

100% okazję w ostatniej akcji 1 połowy miał Tomasz Żurek, piłkę z lewej strony wrzucił Wojciech Dzięcioł, a niepilnowany Tomek uderzył niestety w słupek, bramkarz tylko odprowadził wzrokiem piłkę. Goście też stworzyli sobie kilka sytuacji, ale żadna z nich poważnie nie zagroziła naszej bramce.

Po zmianie stron już w 48min. Paweł Sendecki ma kolejną okazję, ale piłka i tym razem trafia w słupek i wychodzi na pole gry.

W 55min. na 16m goście mają wrzut z autu, piłka trafia wprost na głowę ich napastnika, który strzela bramkę na 0-1.

W odpowiedzi rzut wolny z 25m dla nas, świetnie uderza Radosław Bella, ale piłkę zmierzającą w okienko na rzut rożny paruje bramkarz Niezdrowic.

W 70min. z 13m uderza Tomasz Żurek, niestety piłka trafia tylko w poprzeczkę.

Stwarzamy sobie coraz więcej sytuacji, ale piłka nie chce znaleźć drogi do bramki. W ostatnich minutach goście wyprowadzają groźną kontrę, ale tym razem my mamy szczęście i piłka trafia tylko w słupek. W doliczonym już czasie gry po rzucie wolnym zamieszanie w polu karnym i w końcu piłkę do bramki pakuje Paweł Sendecki i jest 1-1.

Mamy jeszcze jedną okazję aby wyjść na prowadzenie, niestety znowu bramkarz gości świetnie broni i mecz kończy się remisem 1-1. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, bo byliśmy drużyną lepszą w tym meczu i zasłużyliśmy na 3pkt, ale trzeba się i z 1pkt cieszyć.

Wszystkie zdjęcia z meczu dostępne na Facebooku.