Aktualności

15.Kolejka: KS Krapkowce - LZS Racławiczki 5-2 (3-0)

• autor: LZS Racławiczki, 2014-11-25 14:41

Porażka na zakończenie rundy.

Mecz już w pierwszych minutach potoczył się nie po naszej myśli, już po 50 sekundach gospodarze wychodzą na prowadzenie 1-0 i cały mecz musimy gonić wynik. Przez następne kilkanaście minut można powiedzieć, że mamy lekką przewagę na boisku, niestety nie skutkuje to żadnym zagrożeniem pod bramką Krapkowiczan. Około 25min. gospodarze po kontrze podwyższają na 2-0 i przejmują inicjatywę na boisku. Do przerwy po błędzie naszych defensorów w polu karnym zdobywają jeszcze jedną bramkę i pierwsza połowa kończy się wynikiem 3-0.

Przez całą drugą połowę na boisku toczy się wyrównana gra. Mimo, iż to derby nie ma żadnych złośliwości, obie drużyny grają czysto. W 60min. znowu po kontrze dajemy sobie strzelić bramkę na 4-0. W 70min. nieudane wybicie piłki przez obrońcę gospodarzy przejmuje Tomasz Żurek i mając przed sobą już tylko bramkarza strzela pierwszego gola w tym meczu dla nas na 4-1. W ostatnich minutach obie drużny zdobywają jeszcze po jednej bramce, z czego najładniejszego gola w całym meczu zdobywa Rafał Niespodziński strzałem z woleja z 18m. Mecz kończy się naszą przegraną 5-2.

Filmik z skrótem:

• Komentarzy [8]
  • czytano: [1782]

autor: ~lop 2014-11-22 15:37:30

avatar brawo panowie za walke , przegrana ale fajny mecz. pozdrowienia dla pana goli z strzeleczek który kompletnie sie skompromitował swoim pijaństwem i wyzwiskami w nasza strone. lecz nie każdy huzit zły .nie oczekujemy dopingu z waszej strony my tez nie jestesmy waszymi fanami ale nikt nie jezdzi do was na mecze po to zeby kibicować drużynie przeciwnej i obrażąć . a pan gola możę jutro dopiero dojdzie do siebie i zrozumie swe zachowanie

autor: ~heniekap 2014-11-22 16:37:23

avatar w takim tonie wpisy cieszą i brawo dla zawodników nikt na początku sezonu nie liczył na takie miejsce w tabeli

autor: ~autor 2014-11-22 17:01:58

avatar Dobry mecz dzisiaj i tydzień temu zagrał Patryk Kudla walczy ambitnie twardo co przynosi efekt.

autor: ~kibic 2014-11-22 17:37:47

avatar mysle ze to udany poczatek w klasie A wszyscy mowili ze nie daja rady itd a teraz jest to samo ja w was wierze powodzenia dalej

autor: ~Kibic 2014-11-22 18:44:43

avatar Chlopaki dzieki za wszystkie mecze wiadomo ze raz bylo lepiej a raz gorzej ale miejsce w tabeli jest ok pozdrawiam cala druzyne LZS Raclawiczki:)

autor: ~anonim 2014-11-22 20:57:26

avatar Panowie nie ma sie czym przejmowac w szatni widziałem dobrą atomoswere tak jak powiedziałem nie przejmujcie sie kibicami wiekszosc nie ma pojecia o grze w piłke to co oni pierdola sie nie liczy wszedliscie w okregówke bardzo fajnie brak paru kolektywów i komunikacji miedzy wami ale to jest do poprawy kij z tymi huzitami pokazali klase 0,7 a potem 0,7 a potem byli na wembey tylko okolicznosci nie te dzis była walka do ostatniej minuty sikor skopał kepe trawy rafałowwi wyszedł ładny strzał ale to i tak dobrze reszta jest oki ale i tak trzeba pracowac nad sobą marcel jeszcze raz zagrasz nfl to dosłwnie sie nie przyznam ze jestesmy rodziną rafałowi chwała umiejetnoscią ale gra 11 a nie jeden a to działa w dwie strony jeden nic nie zdziała do tego potrzeba 11 gratulacje dla was po rundzie :)

autor: ~kibic101 2014-11-22 23:26:40

avatar sezon zakończony. minimum ,15 pkt zdobyte. dzisiejszy mecz fajniejszy niż w zeszłym tygodniu. Daliscie nam kibicom dużą dawke emocji w całym sezonie. dzięki PANY.POZDRAWIAM WAS I WIERNYCH NASZYCH KIBICÓW....BRAWA LZS RACŁAWICZKI.

autor: ~ks kra 2014-11-24 21:03:37

avatar Macie fajny zespół, życzymy utrzymania, walczcie do końca, bo w sobotę pokazaliście, że potraficie