Aktualności

14.Kolejka: LZS Racławiczki - GKS Głuchołazy 1-4

• autor: LZS Racławiczki, 2014-11-12 12:12

Pechowe 5 minut

Początek meczu był dla nas dobry, prowadziliśmy całą grę i dominowaliśmy na boisku, stworzyliśmy kilka groźnych sytuacji, ale niestety brak skuteczności przed bramką. Mimo, iż byliśmy blisko zdobycia bramki to pierwsi zdobywają ją goście. W ciągu kolejnych 5 minut trafili do naszej siatki jeszcze 2-krotnie (raz z rzutu karnego po zagraniu ręką) i w 17min. przegrywamy 0-3. Fatalne 5 minut przesądziło o wyniku meczu. Do końca połowy nasi zawodnicy cały czas atakowali, ale dopiero w 45 minucie udało się zdobyć kontaktową bramkę (1-3 Tomasz Żurek), która dawała odrobinę nadziei. W 2 połowie obraz gry się nie zmienił, ciągle nasza drużyna atakowała, ale świetnie spisywał się bramkarz gości, który bronił piłki niemożliwe do złapania. Goście coraz częściej po naszych atakach mieli okazje na kontry. Tak w 80min. po naszej stracie i szybkim ataku goście podwyższyli na 1-4 i tym wynikiem kończy się mecz.