Aktualności

10.Kolejka: LZS Racławiczki - LKS Rusocin 7-1 (2-0)

• autor: LZS Racławiczki, 2014-10-21 11:29

Pogrom w Racławiczkach.

Sam początek meczu wskazywał już, że jest bardzo prawdopodobne zdobycie kompletu punktów. Nasz drużyna od początku przeważała. W 20min. po pięknej akcji Grzegorz Cesarz podcina piłkę nad obrońca i sam na sam wychodzi Tomasz Żurek, który lekkim strzałem obok bramkarza trafia gola na 1-0. Parę minut później na 25m jest faulowany nasz zawodnik, po sprytnie wykonanyn rzucie wolnym Łukasz Niespodziński podwyższa na 2-0. Do końca połowy dominujemy, mamy jeszcze kilka sytuacji do zdobycia gola, lecz bramkarz gości był w bardzo dobrej dyspozycji tego dnia.

Tuż po gwizdku rozpoczynającym 2 połowe strzałem po długim słupku z 20m T.Żurek trafia na 3:0. Kolejne bramki padały po strzalach Marcelego Kynela (4:0), z rzutu karnego trafił Wojciech Dzięcioł (5:1), później trafia znowu Tomasz Żurek (6:1) czym zdobywa hat-tricka w tym meczu, wynik na 7:1 ustala strzałem głową po rzucie rożnym Adrian Chowaniec. Przy stanie 4:0 nieudana pułapka ofsajdowa naszych obrońców i jedyną sytuację jaką goście sobie stworzyli wykorzystuje ich napastnik na 4:1. Tego dnia drużyna Rusocina ograniczała się praktycznie tylko do obrony. Proby ataków skutecznie rozbijała nasza defensywa i najwyższe zwycięstwo w okręgówce stalo się faktem.