Aktualności

5.Kolejka: LZS KS Starowice - LZS Racławiczki 10-1 (3-1)

• autor: LZS Racławiczki, 2014-09-12 10:10

Bardzo dotkliwa porażka.

Drużyna Starowic już od samego początku zdominowała mecz i stwarzała sobie wiele dogodnych sytuacji bramkowych. Bramkę na 1-0 zdobyli już w 4min. Gole na 2-0 i 3-0 wpadły około 30 i 40min. Pierwszą okazję dla nas miał Mateusz Kicler w 38min., niestety jego strzał z woleja z 17m przeleciał minimalnie obok słupka. W końcówce pierwszej połowy piłkę na połowie przeciwnika wywalczył Tomasz Żurek i strzałem z dystansu zdobył bramkę na 3-1 i tym wynikiem zawodnicy schodzili na przerwę.

Na początku II połowy nasi zawodnicy ruszyli do ataku i mieli przewagę na boisku, ale tylko przez 10min., ponieważ w 55min. gospodarze strzelają bramkę z rzutu wolnego na 4-1 co dosyć załamało naszych piłkarzy i znowu inicjatywę tak jak w pierwszej połowie przejęli miejscowi. Po ewidentnych błędach naszych zawodników Starowice strzelają jeszcze 6 goli co daje końcowy wynik 10-1.

Najgorszy wynik naszej drużyny od wielu lat. Mecz nie był do wygrania, ale można go było przegrać zdecydowanie mniejszym wynikiem niż miało to miejsce. Tyle błędów i niecelnych podań z naszej strony chyba jeszcze nigdy nie było. Oby nasi zawodnicy w następnym meczu odwdzięczyli się jeżdżącym z nami licznie kibicom trzema punktami i dobrą grą.

Skrót meczu:

• Komentarzy [16]
  • czytano: [1282]

autor: amigojob21 2014-09-13 09:19:17

Profil amigojob21 w Futbolowo Witam chciałbym napisać parę słów na temat gry zespołu.bardzo dużo słó krytycznych słyszałem na meczu w Niezdrowicach pod adresem obrony m.in ze jej nie ma wogóle napewno zgadzam się z tym ale zastanawiam sie rowniez dlaczego trener nie próbuje czegoś innego w ustawieniu poszczególnych graczy.mysle ze bedą wyciągniete jakies wnioski które zobaczymy w meczu ze Starowicami.pozdrawiam wszystkich

autor: ~Tiper 2014-09-15 09:05:06

avatar Witam Z żalem patrzę jak od długiego już czasu administrator kasuje wszystkie nie korzystne komentarze skierowane pod adresem klubu zarządu oraz samych piłkarzy. Czy aż tak bardzo boicie się krytyki chociaż nie zawsze są one napisane kulturalnie, ale administrator strony nie powinien się wstydzić za wypowiedzi kibiców lecz cały zespół wraz z zarządem powinni w nich szukać czasami dobrych wskazówek lub rad i wyciągać wnioski lub po prostu je ignorować a komentarz zostawić by inni mogli się pośmiać z głupoty takich komentarzy. Z poważaniem Kibic Tiper.

autor: ~... 2014-09-15 14:36:37

avatar z tymi radami to druzyna w b klasie by sie po kostkach kopala

autor: ~..........Wrr 2014-09-15 17:02:53

avatar Moim zdaniem kazdy tam by chciał rzadzic i ustawiac ale nikt nie umie a Kapitan to olewa fatalnie i lepiej nie bedzie jak bedziecie sie tak nastawiac najlepiej hmm wiecej ludzi na postawcie na obrone hehe napewno sie przyda albo swoje samochody ktorymi jezdzicie. Jestescie dobra druzyna a pozwalacie sobie na takie sytuacje dobra rada wescie sie do roboty i zacznijcie cos grac bedac w tej okregowce a nie udawac ze gracie amatorzy!!!

autor: ~heniek ap 2014-09-15 21:08:01

avatar z porażek wyciągać wnioski a na wiosnę będzie LEPIEJ ps nie słuchać nadgorliwych TOMEK NAPRZÓD

autor: ~do ...........Wrr 2014-09-15 21:24:07

avatar Ty to musisz być expert dopiyro,aż w rzici szczyjpie!

autor: ~kibic 2014-09-15 22:39:17

avatar Mam pytanie moze juz grac na nastepnym meczu Grzegorz Cesarz??

autor: ~kibol 2014-09-16 14:23:22

avatar Dajcie filmik brameczki zobaczymy

autor: ~grubas 2014-09-16 15:19:48

avatar hehee lubie czytac te smieszne komantarze pseudo zanawców piłki nożnej,którzy w swoim marnym życiu zagrali 2 mecze na ławie w LZS Kultywator a teraz pocą sie nad klawiaturą jadąc po zawodnikach racławiczek którym aktualnie słabo idzie ponieważ potrzeba im ogrania.Najlepiej napić sie piwa i pokrzyczec z boku boiska.... "jaaa zejdz hopie tyjs je darymnyj itp. zdejmnuj koszulke i popatrz w lustro jaki jestes załosny. Przecież zawodnicy i trener widzą,że słabo idzie juz próbowali różnych ustawień i beda próbowac dalej aż wyjdą z tego dołka a juz niedługo tak sie stanie.Nie potrzeba waszych z d***** wziętych opini.

autor: ~od .....Wrr 2014-09-16 16:42:37

avatar Panie komentujacy niech Pan sobie swoje wiesniackie teksty z gwara uzywa tam gdzie mieszka a jak pisze Pan tu to bynajmiej z szacunkiem prosze i po ogolnopolsku a nie nie wiadomo czym!!

autor: ~Tiper 2014-09-16 19:54:44

avatar Aż przykro czytać niektóre komentarz zamiast podbudować drużynę to takimi komentarzami wręcz ją dołujecie a jeszcze skoro jesteście tacy mocni w komentarzach to dlaczego boicie się pod nim podpisać to tylko świadczy o waszym tchórzostwie . Pozdrawiam całą drużynę i trzymam kciuki w Głogówku .

autor: ~do ...........Wrr 2014-09-16 22:01:07

avatar Pisze gwarą bo jestym Racławian i tu se tak gadeł, a szacunek to miej ty dla zawodników w tych twoich komentach.

autor: ~od.....Wrr 2014-09-16 23:52:05

avatar Po pierwsze nie przypominam sobie zebysmy byli na "TY"co swiadczy o szacunku i własnie widac z Pana strony. Tylko pogratulowac a Racławiczki nie sa takie duze mozna szybko wyłapac takiego obronce zespołu :)Poreszta ja nie neguje zawodnikow tylko to co robią.

autor: ~panie Wrrr 2014-09-17 21:45:51

avatar przidz w sobota po meczu do knajpy to obejzysz szacunek . ekspercie

autor: ~ Wrrr 2014-09-18 17:59:16

avatar Hmm jestem bardzo kulturalna osoba wiec po knajpach nie chodze tam gdzie ludzie utapiaja swoje porazki a poresztą boje sie ze mogłbym cos zrobic i stracic zawod.

autor: ~Tiper 2014-09-23 13:22:48

avatar Panie Wrr i ten drugi Rubryka komentarzy to nie czat,wymieńcie się e-mail i piszcie sobie do woli nie na temat.