LZS Racławiczki - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ankiety

Która była najładniejszą bramką sezonu 14/15 uchwyconą przez kamerę?

Reklama

Kipsta F700

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Losowa galeria

Turniej o mistrza podokręgu Strzelce Opolskie 2011
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 154, wczoraj: 1024
ogółem: 1 199 782

statystyki szczegółowe

Kraj pochodzenia odwiedzających stronę

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Heniek
status Gadu-Gadu

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. rajmundf 15
2. patryk20019 10
3. amigojob21 10
4. piter5 10
5. pawel006 8
6. futbolka1 6
7. ibrahimovic_9 3

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Andrzej Ernst bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Dawid Fiedler bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Tomasz Seibert bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Mateusz Bachem bramkarz 2 0 0 0 0 0 180 90
5. Patryk Tannenbaum obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Patryk Kudla obrońca 1 0 0 0 0 0 81 81
7. Marcin Pyrek obrońca 2 0 0 0 0 0 98 49
8. Szymon Kociurski obrońca 2 0 0 0 0 0 180 90
9. Piotr Buc obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kamil Grosz obrońca 1 0 0 0 0 0 28 28
11. Robert Spicki obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Roman Hejna obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Rafał Niespodziński pomocnik 1 0 0 0 0 0 35 35
14. Piotr Niewiadomski pomocnik 2 0 0 0 0 0 117 59
15. Kamil Ułan pomocnik 2 0 1 0 0 0 128 64
16. Dawid Ułan pomocnik 2 0 0 0 0 0 59 30
17. Wojciech Dzięcioł pomocnik 1 0 0 0 0 0 55 55
18. Dawid Sikorski pomocnik 2 0 0 0 1 0 180 90
19. Radosław Bella pomocnik 1 0 1 0 0 0 90 90
20. Paweł Puda pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Mateusz Kicler pomocnik/napastnik 1 0 0 0 1 0 9 9
22. Beniamin Goreczka pomocnik/napastnik 1 0 0 0 0 0 35 35
23. Michał Szulc pomocnik/napastnik 2 0 0 0 1 0 180 90
24. Damian Stolarczyk pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Tomasz Żurek napastnik 2 0 0 0 0 0 165 83
26. Robert Fiegler napastnik 2 0 0 0 0 0 180 90
27. Marcin Bagiński napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Paweł Sendecki napastnik 2 2 0 0 0 0 180 90

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Patryk Tannenbaum Prezes
2. Adrian Chowaniec Zastępca prezesa
3. Brygida Wybraniec Skarbnik
4. Andrzej Kowolik Sekretarz
5. Bogusław Wojtuś Członek
6. Walter Wieja Członek
7. Robert Malik Członek
8. Grzegorz Bella Trener

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Rafał Chrobak obrońca 0 0 0 0 0 0 0
2. Łukasz Koszyk obrońca 0 0 0 0 0 0 0
3. Marek Joseph obrońca 0 0 0 0 0 0 0
4. Rafał Gawlica obrońca 0 0 0 0 0 0 0
5. Adrian Chowaniec obrońca 0 0 0 0 0 0 0
6. Tomasz Wojtuś pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
7. Tomasz Pelka bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
8. Tomasz Rybarczyk pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
9. Adrian Różyczka napastnik 0 0 0 0 0 0 0
10. Łukasz Niespodziński pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
11. Łukasz Chowaniec bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
12. Patryk Kusiek pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
13. Marceli Kynel napastnik 0 0 0 0 0 0 0
14. Łukasz Stolarski pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
15. Marek Spicki pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
16. Rafał Mierzwa obrońca 0 0 0 0 0 0 0
17. Oskar Kocik pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
18. Piotr Polaczek obrońca 0 0 0 0 0 0 0
19. Krzysztof Jawor napastnik 0 0 0 0 0 0 0
20. Sebastian Hilscher obrońca 0 0 0 0 0 0 0
21. Dawid Szkop pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
22. Jarosław Panasiński pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
23. Grzegorz Cesarz napastnik 0 0 0 0 0 0 0
24. Błażej Matyja obrońca 0 0 0 0 0 0 0

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

LZS RacławiczkiULKS Orzeł Źlinice
LZS Racławiczki   ULKS Orzeł Źlinice
2015-09-06, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LZS RacławiczkiMKS Pogoń Prudnik
LZS Racławiczki 3:4 MKS Pogoń Prudnik
2015-08-26, 17:30:00
Sędzia - Najwer Michał, Asystenci - Owsiany Bartosz, Bazan Marcin
     
spotkanie pucharowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
KS Polonia Nysa - LKS Naprzód Jemielnica
LZS Orzeł Branice - GLKS Kietrz
LKS Jedność Rozmierka - KS Krapkowice
SKS Piast Strzelce Opolskie - LZS Ścinawa Nyska
LZS Walce - LZS Racławiczki
ULKS Orzeł Źlinice - LZS GKS PIOMAR Tarnów - Przywory
LZS Lisięcice - KKS Sudety Burgrabice
LZS Naprzód Ujazd Niezdrowice - LKS Racławia Racławice Śląskie

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
LKS Naprzód Jemielnica 1:1 ULKS Orzeł Źlinice
LZS GKS PIOMAR Tarnów - Przywory 4:3 LZS Walce
LKS Racławia Racławice Śląskie 1:1 SKS Piast Strzelce Opolskie
LZS Ścinawa Nyska 2:3 LKS Jedność Rozmierka
KS Krapkowice 4:2 LZS Orzeł Branice
GLKS Kietrz 3:0 LZS Lisięcice
KKS Sudety Burgrabice 1:5 KS Polonia Nysa
LZS Racławiczki 1:1 LZS Naprzód Ujazd Niezdrowice

Statystyki drużyny